strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Epizod II > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Yoda na okładce Time'a UPDATE
środa · 24 kwietnia 2002 · 14:48 · Franki

zasłaniam głową prawie cały tytułZ najnowszego wydania Time'a spogląda na nas Yoda. Ostatnim razem cover story w tej gazecie zostało poświęcone Gwiezdnym Wojnom w 1999 roku, z okazji premiery TPM, a w sumie Star Wars gościło na okładce cztery razy. Time dostępny jest w EMPiKach, więc bez problemu powinniście się tam na niego natknąć. Dzisiaj miałem okazję być w tym "przybytku kultury", ale nie zauważyłem tego numeru. Widocznie nie zdążyli jeszcze sprowadzić. A tak poza tym, po raz kolejny miałem okazję porozmawiać z ochroniarzami "na stronie". Widocznie osoba w moim wieku wychodząca z egzemplarzem Spider-mana wzbudza podejrzenia. Jakby prawdopodobnie zauważył znany w niektórych kręgach Kuba Turkiewicz, potrafię śmiać się z przykrej sytuacji, a nie narzekać. ;-)

Wracając do tematu: na www.time.com można przeczytać rzeczony artykuł i obejrzeć zdjęcia. Swoją drogą, ciekawe, kiedy doczekamy się czasów, gdy Gwiezdne Wojny pojawią się na okładce Wprost czy Newsweek Polska. Prawdopodobnie szybciej, niż się spodziewamy... A czy sposób, w jaki zadaje sobie pytania i sam na nie odpowiadam nie irytuje was? Bo mnie tak.

UPDATE: Wierzej nadaje:We wrocławskim EMPiKu (Rynek) jest już Time z Yodą. Kosztuje 8.90 zł i jest go całkiem sporo (z 20 numerów). Co do samego tematu Star Wars, to zajmuje on 12 stron. Zawiera mniej zdjęć niż wydanie z 1999, ale i tak jest kilka nowych. Artykuł jest dość długi i momentami ciekawy, aczkolwiek nie powala z nóg (przynajmniej mnie). Poza tym wydrukowano tam dwustronicową prezentację "jak kto ewoluował w świecie Star Wars".Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016