strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Epizod II > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
AOTC 11 maja w Sali Kongresowej UPDATE 3!
środa · 24 kwietnia 2002 · 14:44 · Franki · źródło: onet.pl

Marcin A. skierował naszą uwagę na następującego newsa z onetu...Kinową premierę filmu "Gwiezdne wojny, cz. II - Atak klonów" poprzedzi uroczysta charytatywna projekcja, która odbędzie się 11 maja w Sali Kongresowej w Warszawie.

Dochód z pokazu premierowego, jak powiedział Jacek Probulski z Syreny, zostanie przeznaczony na rzecz fundacji Polsat Dzieciom.
... a Wierzej dorzucił swoje 3 grosze...Bilety na pokaz przedpremierowy będzie można kupować od 24 kwietnia.UPDATE 1: Krzysztof Polewiak uzupełnia:Bilety są w ZASP i PKiN od 30 do 45 zł. Polecam wybrać się szybko, bo 100% koniki będą wykupywać znaczne ilości.UPDATE 2: Informacja prasowa Allegro.pl:Największy polski serwis aukcyjny Allegro.pl oraz Internetowy Serwis Filmowy Stopklatka organizują aukcję biletów uprawniających do uczestnictwa w polskiej, charytatywnej premierze filmu "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów", która odbędzie się 11 maja.

Do wylicytowania na stronie http://www.allegro.pl/epizod2 znajduje się dziesięć biletów na najlepsze, VIP-owskie miejsca w Sali Kongresowej, gdzie odbędzie się uroczysta projekcja. Cena wywoławcza każdego biletu wynosi 1 zł. Zwycięzca każdej z aukcji otrzyma dodatkowo oficjalny plakat promujący najnowszy film George'a Lucasa.

Dochód z aukcji biletów przeznaczony zostanie na fundację "Polsat dzieciom". Aukcje pod adresem http://www.allegro.pl/epizod2 będą trwały do 30 kwietnia.
UPDATE 3: Senara przysłała...Mam tylko małe sprostowanie: bilety kosztują od 20 do 45 zł (a nie od 30). Można je kupować także w EMPiKach.Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016