strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Epizod II > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Gazeta Wyborcza o Epizodzie II
wtorek · 9 kwietnia 2002 · 15:09 · Franki

Poniższy artykulik pochodzi z Gazety Wyborczej. Dla uważnych czytelników ICO zawarte w nim informacje nie są żadną nowiną, ale od biedy można rzucić na to okiem:Ewan McGregor, czyli Obi Wan Kenobi z "Epizodu I Gwiezdnych Wojen", przyznał w wywiadzie dla Agencji Reutersa, że był rozczarowany tym filmem. Jednak wiele wskazuje na to, że nadchodzący w USA w maju "Atak klonów" będzie o wiele lepszy.

McGregor powiedział reporterowi Reutersa, że "Epizod I" wydał mu się "nieco płaski". Zdanie McGregora w tej sprawie podziela większość krytyków oraz spora część zawiedzionych fanów. Jeden z widzów po obejrzeniu "Epizodu I" powiedział reporterom lokalnej stacji telewizyjnej w Waszyngtonie, że "George Lucas nie miał prawa tak nas traktować".

Lucas najwyraźniej wyciągnął lekcję z tych narzekań. O ile bowiem opinia McGregora z pewnością nie jest obiektywna, o tyle można chyba zaufać Harry'emu Knowlesowi, szefowi jednej z najbardziej znanych niezależnych stron internetowych o Hollywood www.aintitcool.com.

Knowles widział "Atak klonów" w niezidentyfikowanym hotelu w Los Angeles na taśmie, jaką dostarczył mu anonimowy informator. Knowles, który także zjechał "Epizod I" teraz twierdzi, że "Atak klonów" wraca do tradycji trzech pierwszych części "Gwiezdnych Wojen". Knowles jest na razie jedynym krytykiem, który obejrzał utrzymywaną nadal w ścisłej tajemnicy najnowszą część gwiezdnej epopei.

A dla polskich fanów mam dobrą wiadomość - Jar Jar pojawia się w "Ataku klonów" jedynie na 15 sekund.
Powyższy tekst podesłał Bizon.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016