strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Star Wars Comic #13 w Polsce
wtorek · 19 lutego 2002 · 21:30 · Franki

McGreg po raz kolejny raczy nas skanami i informacjami na temat Star Wars Comic.Przynajmniej od soboty w warszawskich Empikach można nabyć kolejny numer Star Wars Comic (#13 February 2002). Cena 19.30 PLN.

Jak wcześniej doniósł Kielo, zamiast oczekiwanej historii z Fettem zaserwowano pierwszą z 4 części Jedi Quest (akcja rozgrywa się 28 lat przed wydarzeniami z A New Hope).

Szacowny edytorek pisma zauważył, że faktycznie w tym numerze powinien być Boba Fett: Agent Of Doom... po czym bez słowa wyjaśnienia zaczął wychwalać jakie to cudowne jest Jedi Quest. Tani chwyt... Z tegoż komentarza edytorskiego można się również dowiedzieć, że JQ łączy wydarzenia z Epizodu I i II i powinien zaostrzyć apetyt na komiksową adaptację Attack of the Clones, która ma się ukazać wkrótce... (nie podano bliższych informacji).
Jak zwykle, wielkie dzięki dla McGrega za raport!
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016