strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Star Wars Magazine #36 w Polsce
czwartek · 31 stycznia 2002 · 12:28 · Franki

McGreg oznajmia:Od poniedziałku w warszawskich Empikach można nabyć Star Wars Magazine #36 (Jan/Feb 2002) w cenie 31.40 PLN.

Większość numeru poświecona jest Fettom, dlatego też pewnie sporo fanów zdecyduje się wydać pieniądze na zakup gazetki. W środku sporo zdjęć i info z planu EII.

Aha, jak ktoś oprócz SW uwielbia także Muppety (just like me), to będzie zachwycony! W magazynie znajduje się spory artykuł, w którym można znaleźć odpowiedź na pytanie, co łączy Muppety ze Star Wars. Na pewno nie tylko Frank Oz...

W Jawa's Corner sekcja Game Scape poświecona jest SWCCG, a konkretnie innowacjom jakie wprowadza dodatek Coruscant. Nie wiem dokładnie, z jakim opóźnieniem SW Magazine ukazuje się w Polsce, ale jak na razie o tym że Decipher utracił licencję nie napisano ani słowa.

Z zapowiedzi wynika, że następny numer ma się ukazać w lutym i na pewno będzie w nim coś o Zam Wesell...
Dzięki za szczegółowe donos :). Ze spisem treści Star Wars Magazine #36 możecie zapoznać się po kliknięciu na tym obrazku:


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016