strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Cienie Imperium w sprzedaży UPDATE 2
niedziela · 16 grudnia 2001 · 10:13 · Franki

ARc'chie poinformował nas, że...Byłem dzisiaj w Empiku i wypatrzyłem Cienie Imperium (Shadows of the Empire) w formie komiksu. Cena: 29,99. zeta.Wielkie dzięki za info! Czekaliśmy aż Egmont wyda ten komiks w Polsce z wielką niecierpliwością. Mimo że nie wszystkie opowieści starwarsowe trzymają wysoki poziom, akurat Cienie Imperium są z pewnością jedną z pozycji, które powinny znaleźć się w biblioteczce każdego fana. Jest to po prostu must-have. Możecie się zresztą o tym przekonać z recenzji Rifa.

BTW Może jeszcze zanim ktoś z ICO squadu dostanie ten komiks w swoje macki, ktoś z was mógłby przysłać ładny skan okładki? Z góry dzięki.

UPDATE: Gregi radzi:Cienie Imperium w Krakowie można dostać w kiosku z komiksami i ksiązkami sf na skrzyżowaniu Dietla ze Starowiślną (w pobliżu Idei). Polecam to miejsce. W Empikach robili wielce zdziwioną minę kiedy pytałem o ten komiks.
UPDATE 2: Dzięki McGregowi (big thx, dude! :) możecie jeszcze przed kupnem zobaczyć jak wygląda okładka komiksu. Zwróćcie uwagę, że napis "Gwiezdne wojny" został zastąpiony przez "Star Wars". Egmont idzie w ślady Amberu?


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016