strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Epizod II > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Powitać!
wtorek · 04 maja 1999 · 23:34 · Franki

Otwieramy wrota nowej sekcji Archiwum poświęconej wyłącznie Epizodowi II. Mówicie, że za szybko zajmujemy się drugą częścią? Ano my sądzimy, że pora jest odpowiednia. Jednym z powodów jest pojawianie się nowinek odnośnie E2. Na razie jest ich mało i są dość ogólne, ale niedługo z pewnością ruszy cała lawina. Drugim powodem jest odległa polska premiera TPM. Co ma to do rzeczy? Ma to do rzeczy to, że my, polscy fani, musimy się czymś zająć. Czytanie analiz Epizodu I nie jest najtrafniejszym pomysłem. Oczywiście tylko do wrzesnia. To tyle jeśli chodzi o powody otwarcia tej sekcji. W przyszłości oprócz newsów pisanych pojawią się także szkice, zdjęcia z planu, a potem screeny z samego filmu. Przyjdzie na to trochę poczekać, ale Lucas z pewnością odpłaci się za cierpliwość wspaniałym filmem.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016