strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
List z Industrial Light & Magic
piątek · 28 wrzesnia 2001 · 16:25 · Franki

Czy list sprzed szesnastu lat można uznać za newsa?

Nie mam pojęcia i nic mnie to nie obchodzi. Najważniejsze, że info nadesłane przez Zbyszka kopie tyłek i ogródki działkowe w promieniu ośmiu kilometrów. C fo yo'self:Muszę wam pogratulować stronki. To chyba jedyna witryna w kraju, która jest tak często aktualizowana [no bez przesady, portale też są raczej często aktualizowane - Franki ;-]. Naprawdę jest OK i nowinek tu nie brak.

Ja już jestem nieco starszym fanem. Jak obejrzałem pierwszy raz SW (Epizod IV) w '81 roku to miałem 11 lat, więc sami sobie policzcie :-). No ale jeśli ktoś z waszej ekipy jest starszy to sorry :).

Jeśli was to zainteresuje, to mam list z Industrial Light & Magic. Otrzymałem go w '85 roku. Już wtedy byłem takim zapaleńcem SW, że na różne sposoby kombinowałem jak zdobyć jakieś materiały na temat filmów oraz samej produkcji. Niestety, otrzymałem tylko list i wykaz lektur o sztuce filmowej i technikach produkcji. Trochę mnie to rozczarowało - oczekiwałem prospektów z fotkami planu filmowego Lucasa ;).

To będzie może śmieszne, ale adres ILM, który wymyśliłem (bo tak było) powstał w dość nietypowy sposób: nazwa firmy plus miejsce - te dane były mi znane - plus kod pocztowy powstały ze zbioru adresów różnych firm z USA, które nie miały nic wspólnego z Gwiezdnymi Wojnami. Mimo tego list doszedł do San Rafael i o dziwo dostałem odpowiedz. Tyle tylko, że tekst który wysłałem nie był chyba zbyt najmądrzejszy, bo, z tego co sobie przypominam, chodziło o pracę w ILM (buahahaha!). Dobre, co? :-).

Huh, niezła historia! Dostać list z ILM to niezłe osiągnięcie, w obecnych czasach graniczące chyba z cudem. No ale może w połowie lat osiemdziesiątych to była normalka :). Anyway, fajnie że ujawniłeś te informacje.

Na zupełnym marginesie chciałbym dodać, że całkowicie popieramy odwiedzanie stron reklamujących się u nas firm, jeśli wiecie o co chodzi ;).
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016