strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Star Wars Galaxies - first footage UPDATE
piątek · 21 wrzesnia 2001 · 17:48 · Franki

W dniu wczorajszym cały świat po raz pierwszy miał okazję zobaczyć zajawkę jednej z najbardziej oczekiwanych gier - Star Wars Galaxies. Filmik zrobił dobre wrażenie na redaktorach wielu zachodnich serwisów o grach. Nie muszę chyba dodawać, że również dołączyłem się do wyjącego z zachwytu chóru? Największe wrażenie robi szczerzący się "do kamery" Krayt Dragon. Po prostu miód.

Dla waszej wygody zamieściliśmy first footage na naszym serwerze. Plik waży 11MB i muszę was przestrzec, że jest dość krótki. Na dodatek na początku i końcu wyświetlają się reklamy LEGO Star Wars.


Jeśli zupełnie nie kumasz czym będzie gra Star Wars Galaxies, przeczytaj jej zapowiedź.

UPDATE: Niestety, chwilowo musieliśmy usunąć filmik z serwera. Jednak bez obaw - na pewno powróci. Jeśli nie przeszkadza wam ściąganie plików z zagranicy, możecie zdobyć first footage na fileplanet.com. Aby zasysać stamtąd stuff, trzeba się najpierw zarejestrować, jednak nie ma co się bać, bo jest to proces jednorazowy i bezbolesny.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016