strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Epizod II > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Terroryści atakują branżę rozrywkową
piątek · 21 wrzesnia 2001 · 14:30 · Franki · źródło: TheForce.Net

W świetle ostatnich zamachów terrorystycznych w USA wiele firm decyduje się na modyfikację swoich dzieł, aby przypadkiem nikogo nie urazić. Osobiście wydaje mi się, że to słuszne posunięcie, ale z chęcią poznam wasze opinie na ten temat... Anyway, usuwanie elementów, które mogą budzić złe skojarzenia szczególnie dotknęło branżę rozrywkową. Na ten przykład zapowiedziano już przesunięcie na czas nieokreślony filmu z Arnoldem Schwarzeneggerem pt. Collateral Damage. Trudno się dziwić wytwórni Warner Bros, zważywszy na fakt, że film kręci się wokół podkładania bomb i terrorystów.

Nasz ulubiony pajęczak, Spider-Man, również oberwał. Z kin wycofywane są trailery i plakaty, gdyż widać na nich wieżowce World Trade Center.

Pechowy poster
Zwróćcie uwagę na lewe oko Spideya...

Informator TFN donosi, że cięcia nie ominą nawet Epizodu II.

SPOILER (zaznacz myszką): Chodzi konkretnie o scenę pościgu na Coruscant, wielokrotnie opisywaną na łamach ICO (na przykład tutaj). W pewnym momencie tej sceny widać, jak jakiś pojazd traci sterowność i rozbija się o wysoki budynek.

IMO nie dziwota, że ILM wytnie ten fragment.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016