strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Epizod II > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Nic za darmo
środa · 12 wrzesnia 2001 · 20:45 · Franki · źródło: TheForce.Net

Zdjęcia, które macie okazję zobaczyć poniżej zostały zrobione na odbywającym się w niedzielę międzynarodowym festiwalu filmów w Toronto. Hayden został sfotografowany przez czytelniczkę TFN. Twierdzi ona, że Christensen pytał kilkukrotnie swego agenta, czy może dać fanom autografy, na co ten kręcił przecząco nosem. Okazuje się, że w kontrakcie Haydena z Lucasfilm jest punkt, który precyzuje tak banalną czynność jak dawanie autografów. Aktor grający Anakina może podpisywać się swoim imieniem i nazwiskiem na rzeczach dostarczonych przez fanów jedynie na konwentach i jedynie wtedy, gdy Lucasfilm mu za to zapłaci. Paranoja, ale najwidoczniej tak funkcjonuje biznes rozrywkowy.UPDATE: Dzięki wyjątkowym dojściom, jakie ma część autorów ICO, do źródeł gorących informacji, możemy zaprezentować wam jeszcze jedno zdjęcie Haydena z festiwalu filmowego w Toronto. Kobieta po prawej stronie zdjęcia to Glenn Close. Udaje się razem Christensenem na pokaz filmu Life as a House, w którym gra Hayden.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016