strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Mark Hamill - Life After Star Wars
czwartek · 6 wrzesnia 2001 · 21:57 · Franki

Zastanawialiście się kiedyś, co po Powrocie Jedi porabiał Mark Hamill, odgrywający w starej trylogii postać Luke'a Skywalkera? Jeśli tak, może zainteresować was fakt, że aktor ostatnimi czasy zajmuje się głównie podkładaniem głosów do filmów animowanych. Jego nazwisko widnieje w napisach końcowych ponad czterystu kreskówek.

Na srebrnym ekranie nie zdobył takiej popularności, jak jego kolega z planu Gwiezdnych wojen - Harrison Ford. Grywał za to w sztukach teatralnych i to nie byle jakich, bo na samym Broadway'u.

Ostatnimi czasy zainteresowania Hamilla zmierzają ku reżyserce. W planach ma nakręcenie filmowej wersji stworzonego przez siebie komiksu The Black Pearl.
- Często dostaję propozycję występowania w telewizji. Zawsze odpowiadam, że mogę zagrać w jednym odcinku serialu, jeśli pozwolą mi reżyserować drugi. Zazwyczaj nie dzwonią więcej. - przyznaje Mark Hamill.

Ciekawi mnie, co spowodowało, że napisałem takiego lamerskiego newsa. Idealnie nadawałby się się do mainstreamowych magazynów filmowych. Blah.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016