strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Epizod II > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Jango Fett ma już swój komiks UPDATE
środa · 5 wrzesnia 2001 · 11:45 · Franki

Do premiery Epizodu II zostało jeszcze sporo czasu, ale nie zmienia to faktu, że można już zacząć na nim zarabiać. Jedną z firm, która myśli w ten sposób jest Dark Horse Comics. W grudniu wydawnictwo uraczy (czy może raczej zniesmaczy*) czytelników komiksem opowiadającym o przygodach Jango Fetta. Po lewej macie nawet fajny cover art, choć nie ma co ukrywać, że fanom wystarczy pokazać samą mandaloriańską zbroję, aby mieli mokro w majtkach do końca dnia.

Jeśli chcecie wymacać komiks własnoręcznie, uderzajcie na Amazon dot com. Można tam złożyć pre-order za $5.95.

* mój Word'97 uporczywie twierdzi, że słowo "zniesmaczy" nie istnieje. Może mnie ktoś oświecić, czy to ja jestem durniem czy debile z Microsoftu... Kupujcie Windows i rozmarzajcie się!

UPDATE: Na razie dostałem dwa maile, które przywróciły moją wiarę w siebie. Oto jeden z nich podesłany przez osobnika mieniącego się jako Koper:Nie bój żaby. To debile z Microsoftu zjebali sprawę! :)OK, moja żaba wydaje się już spokojniejsza. A oto drugi list, który wyszedł spod klawiatury RedaVa.Cóż... albo załatw sobie jakąś nowszą wersję Worda albo dalej męcz się na debilnym oprogramowaniu Microsoft. Oczywiście, że słowo "zniesmaczy" istnieje w języku polskim (jest przynajmniej w najnowszym słowniku) i w Wordzie 2000 (widać twórcy skapnęli się o co biega w naszej polszczyźnie). Także bez obaw. Debilem językowym nie jesteś tylko panowie z Microsoft lub tłumacze tego cudnego oprogramowania.Ah, nie ma to jak opluć kilku Bardzo Głupich Ludzi z Bardzo Złej Firmy. Świat od razu wydaje się piękniejszy!

P.S. 1 Sorry dla wszystkich, którzy poczuli się zniesmaczeni dyskusją o języku polskim i produktach firmy Microsoft.
P.S. 2 Autorzy ICO nie są wcale opłacani przez konkurencję Microsoftu, w szczególności przez Netscape'a.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016