strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Power Of The Jedi w Polsce UPDATE 2
czwartek · 6 wrzesnia 2001 · 15:10 · Aku

W Polsce ukazały się figurki z serii Power of the Jedi! Na razie wypatrzyłem następujące: Plo Koon (Jedi Master), Saesee Tiin (Jedi Master), Sebulba (Boonta Eve Challenge), K-3PO (Echo Base Protocol Droid) i IG-88 (Bounty Hunter). Ceny są zadziwiająco niskie - od 15 do 19 PLN. I co najważniejsze figurki są na oryginalnych amerykańskich kartach. Całą wielojęzykową notkę umieszczono na naklejce, którą bardzo łatwo odkleić od karty zupełnie jej nie naruszając. Co ciekawsze, zobaczyłem w sklepie także figurkę Death Star Droid z poprzedniej serii Power of the Force. Jest to o tyle intrygujące, że figurka ta była przeznaczona do sprzedaży wyłącznie przez Fan Club w Stanach. Ciekawe...

UPDATE 1: Yo, tu Franiu! Najwyraźniej IG tak podniecił się znalezieniem w Polsce tych śmiesznych kawałków plastiku, że zaczął trąbić o tym do Stanów. Zresztą sami zobaczcie na JediNecie jak Grzechu sprawnie posługuję się obcym językiem. Imponujące ;-)

UPDATE 2: Tu IG-88. Niestety, figurki Power of the Jedi są dostępne tylko w Gdańsku i to w limitowanych ilościach. Hasbro nie sprowadziło większej partii, lecz zrealizowało (i najprawdopodobniej będzie to robić nadal) indywidualne zamówienie hurtowni. Dementując zarzuty kolegów z Shadows of the Star Wars, chcę powiedzieć co następuje:
1. Nie wprowadzamy nikogo w błąd, jedynie podajemy najnowsze (dostępne) informacje.
2. Figurki _sprowadziła_ firma Hasbro Polska, co jeszcze raz chcę podkreślić, a że w ograniczonym nakładzie, to już nie nasza wina. I to my zdobyliśmy tą informację, a nie koledzy z SOTSW. Pomijając już fakt, że w newsie wcale nie twierdziliśmy, że to Hasbro Polska stoi za sprowadzeniem figurek.
3. Wbrew mniemaniu co poniektórych, Gdańsk też leży w Polsce, nie tylko Warszawa.
Tyle tytułem komentarza.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016