strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Polskie DVD
piątek · 10 sierpnia 2001 · 14:23 · Aku

Episode 1, jak twierdzi Imperial Entertainment, ukaże się w Polsce równocześnie z europejską premierą. Niestety nie potrafią określić dokładnie z którą, bo jak wiemy będą niewielkie różnice w datach w poszczególnych krajach. Miejmy jednak nadzieję, że chodzi o 16 pazdziernikaa. Wydanie będzie zawierało dokładnie to samo co wszystkie pozostałe wydania regionu 2, z tą różnicą, że być może zobaczymy u nas ...2 wydania. Drugie miałoby zawierać tylko płytę z filmem. Opcja ta jednak nie jest jeszcze zaaprobowana przez FOXa i LFL, więc jej losy nie są pewne. Jeśli chodzi o wersję jezykową, to dostępna będzie wyłącznie wersja z napisami. Cena podstawowego, dwupłytowego zestawu jak zapowiada Imperial ma być bardzo atrakcyjna (jak na 2 płyty) i nie przekroczy 119PLN.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016