strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Sekciarz Maul
środa · 1 sierpnia 2001 · 11:16 · Franki

Już od dosyć dawna nie zamieszczaliśmy na ICO informacji nadsyłanych przez was. Czas to zmienić! Oto list od Vanee:Czy widzieliście najnowszą Politykę (nr 31)? Na stronie 70, w dziale Obyczaje, jest artykuł "Pogromca duchów" o jakimś Ryszardzie Nowaku walczącym z sektami. Wszystko fajnie, gdyby nie to, że nad rzeczonym wisi obrazek przedstawiający parkę dzieciaków z wielkimi łzami lecącymi z oczu, trzymanych pazerną ręką osobnika, który do złudzenia przypomina... Dartha Maula! To się nazywa plagiat i przydałoby się, żeby prawnicy LFL zainteresowali się tą sprawą.Po co od razu prawnicy? Nie ma się co niezdrowo podniecać, tylko pośmiać i zapomnieć :). Doprawdy, tego typu plagiaty nie są jeszcze najgorszym z grzechów dziennikarzy. Chill out!
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016