strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Nowa gra: Knights of the Old Republic
poniedziałekk · 21 maja 2001 · 00:05 · Franki · źródło: Valhalla

Wow, kto by się spodziewał, że tegoroczne E3 przyniesie tyle emocji fanom Star Wars. Najpierw zapowiedź Jedi Knight II, a teraz to...Albo to złudzenie, albo tegoroczne E3 stoją pod znakiem Star Wars. Tytułów związanych z tą marką ujawniono chyba najwięcej. Najnowszy to Star Wars: Knights of the Old Republic. Po wczorajszym zaprezentowaniu zrzutów ekranowych z Galaxies trudno było oczekiwać, że coś przebije tę produkcję Verant Software. A jednak – sama nazwa producenta KotOR powinna Was zelektryzować – to firma BioWare. Spróbujmy sobie wyobrazić grę role-playing tak dobrą, jak Baldur`s Gate, tyle że w świecie SW. W dodatku Knights tworzone jest w nowoczesnym enginie trójwymiarowym, choć jednocześnie nawiązuje do najlepszych tradycji RPG. W naszej drużynie będziemy mogli znaleźć przedstawicieli różnych ras i profesji (od łowców nagród po rycerzy Jedi), a walka ma być bardziej dynamiczna i szybsza niż kiedykolwiek w grach BioWare. Dodatkowo twórcy zapowiadają dołączenie do Knights of the Old Republic kilku ukrytych minigierek - pomysł rodem z japońskich RPG, takich jak Final Fantasy . Choć BioWare nie zdradziło fabuły gry, wiadomo, że wszystko dziać się będzie około 4000 lat przed wydarzeniami z filmów. Oczywiście w świecie Star Wars podróże kosmiczne były już wtedy normalnością, znano je od przeszło 250 wieków, więc wszystkie znane elementy – statki gwiezdne i miecze świetlne, będą mogły być wykorzystane. Graficznie gra oszałamia – każda z postaci zachowuje się realistycznie, posiada niezliczoną ilość animacji, a w czasie rozmów z innymi postaciami jego usta poruszają się odpowiednio. Zapowiada się coś naprawdę wyjątkowego.Powyższy tekst pochodzi z serwisu Valhalla.

UPDATE: Namierzyliśmy dwie zapowiedzi Knights of the Old Republic. Pierwszą znajdziecie na serwisie pc.ign.com, a drugą na GameSpot.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016