strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Twórcy Troops i Duality pracują nad wspólnym filmem!
wtorek · 15 maja 2001 · 22:30 · Franki

Tak, to prawda! Kevin Rubio, ojciec Troops oraz Dave Macomber, czyli reżyser kolejnego świetnego filmu, jakim niewątpliwie jest Duality, połączyli swoje siły. Na odbywającym się ostatnio w Nebrasce konwencie AlphaCon nakręcili fan film, który już teraz możemy uznać za klasyk, choć nic o nim jeszcze nie wiadomo.

Historia, jaką będzie opowiadał film została wymyślona przez Josha Griffina (kozak z TFN), Kevina Rubio, Dave’a Macombera, Matta Buscha i Jeffa Yankey’a. Materiał video został nakręcony podczas dwóch dni AlphaConu. Niby mało czasu, ale panowie obcują z kamerą nie od wczoraj, więc możemy spać spokojnie. W nowej produkcji pojawią się również znane osobistości z Gwiezdnych Wojen! Na razie nie podano konkretnych nazwisk, ale już sam fakt, że w fan filmie pojawią się aktorzy z sagi przyprawia o dreszcz emocji. Nad montażem filmu czuwa Peter Orphanos i załoga TFN Digital.

Kiedy premiera? Co ciekawe, już w przyszłym tygodniu! Oczywiście nie omieszkamy zamieścić tego filmu na ICO, gdy tylko trafi do Sieci. Zapewne nowa produkcja nie przebije pod względem popularności Troops, ale i tak możemy spodziewać się niezłej jazdy.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016