strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Science Fiction #3
wtorek · 8 maja 2001 · 00:40 · Franki

Ten news nie ma co prawda nic wspólnego z Gwiezdnymi Wojnami, ale powinien zainteresować wszystkich (lub przynajmniej większość) miłośników fantastyki.

Otóż miło mi donieść, że od jakiegoś czas w kioskach całej Polski można zaopatrzyć się w trzeci numer magazynu "Science Fiction". Jak zwykle gazeta wypchana jest świetnymi tekstami i aż dziw, że jedynie dwie zszywki są w stanie utrzymać w ryzach te 88 stron. Przekładając na normalny język – bierzcie 5 zeta i biegnijcie do kiosków!

Autorzy opowiadań: Michaił Uspienskij, Wojciech Szyda, Andrzej "Soulless" Kozakowski, Tomasz Pacyński, Robert M. Falzmann, Robert Zaręba, Krzysztof Kochański, Andrzej Zimniak, Iwona Michałowska, Wojciech Świdzieniwski. Poza opowiadaniami w "Science Fiction" znajdują się: zapowiedź filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny, wywiad z Andrzejem Ziemiańskim oraz garść nowinek i recenzji.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016