strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Opinie Droida - Star Wars w Holo czyli 3D nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Opinie Droida by Lorienjo

powiększ
Dzisiejsza wiadomość o zbudowaniu Holoprojektora natchnęła mnie myślą, aby podzielić się z wami informacją o komiksach SW wydanych w 3D co prawda nie techniką holoprojekcji, ale dobrze znaną czerwono-zielonych okularów. ;) Niestety odcinka trzeciego nie widziałem jeszcze, ale dwa to też coś.

Powiem wam tylko tyle, że jak na tak prymitywną technologię tworzenia obrazu miałem całkiem niezłą frajdę obserwując Sokoła Millenium wylatującego z kartki na mnie. ;) A historie? No cóż, z punktu widzenia EU są dosyć ważne. Pierwsza jest o tym, że Luke po bitwie o Yavin postanowił wrócić na Tatooine i pozałatwiać nie zamknięte sprawy w tym sprawę farmy wujków. Druga historia dotyczy pierwszego zwiadu rebelii na Hoth.

powiększ
Oczywiście niepokonana załoga pod wodzą Sana Holo ;) i jego przyszłego ShVaGrA Luka wraz z Chewiem i C-3PO "podbijają świat" na sposób znany nam z CT i prawie dokładnie taki sam. :D Tak więc na Tatooine mamy i szturmowców, i Mos Eisley, i Yawów, i kantynę, i bójkę, i Tie, i walkę w kosmosie. Z kolei na Hoth ujeżdżamy tautauny, walczymy z przemytnikami i mrozem oraz szukamy jaskini, a dodatkowo wzbogaceni jesteśmy o obrazy Vadera, ISD, pola asteroidów i takie tam wszystko co klasyczne, aż radość bierze. Fakt, rysunek mocno archaiczny, ale to było ponad 15 lat temu. A Leia później z męża Holo? No też występuje w epizodach razem z R2-D2, a więc jest... I już. ;) Być może w części trzeciej grała nie tylko skrzypce w ostatnim rzędzie, ale tego nie wiem, być może zaś nie. Bo SW tamtych czasów to męski świat. :lol: I tym mało optymistycznym akcentem zakończę rozważania na wyższością obrazu 3D generowanego w powietrzu w stosunku do tworzącego się w głowie poprzez oszukanie optyki kolorowymi filtrami. Niech Holo będzie z Nami na zawsze!


Lorienjo Star Wars 3-D #1 - Blackthorne 3-D Series #30 - grudzień 1987 r. - Len Wein, Glen Johnson, Jim Nelson
Star Wars 3-D #2 - Blackthorne 3-D Series #47 - lato 1988 r. - Len Wein, Patrick Zircher
Czekamy na Twoje opinie o Opiniach Droida na forum Holonet.pl w tym topicu.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016