strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Opinie Droida - Famous Monsters Star Wars Spectacular - Warren Publishing 1977 nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Opinie Droida by Lorienjo

powiększ
Trafiło mi w chwytaki staruśkie czasopismo amerykańskie poświęcone filmowi, jednemu filmowi... Fakt, porównuje się ów film science-fiction z innymi w historii kina. Który z nich jest najważniejszy, najlepszy, naj...? Być może ten, ma wszystkie atrybuty tego gatunku, electronic swords, laser duel, ray rifles, magnetic rays, etc. Ma ciekawe postacie, kreowane przez doskonałych aktorów. Ma fantastyczne efekty specjalne, łącznie z hologramami, tworzonymi w ciągłym procesie przetwarzania filmu na wideo i znowu na film, aż osiągnięto niezapomniany efekt. Ma ciekawy scenariusz pisany przez wiele lat. Ma w końcu niezapomniane roboty. Tak więc, czy może konkurować z takimi filmami jak: Frankenstein, King Kong, Forbiden Planet, Things to Come, Metropolis, Fantasctic Voyage, Buck Rogers, Flash Gordon, 2001: A Space Odyssey, Silent Running, The Mysterians, Godzilla, Barbbarella, War of the Worlds, Logan's Run, The Time Machine, Planet of the Apes, This Island Earth, etc. Tyle wspaniałych filmów. Czy można nakręcić lepszy? Tak myślał pewien młody reżyser i zrobił to. Jego wizja przyszłości odrzuciła niektóre atrybuty filmu sf, zburzyła pewne dotychczasowe tabu. Jego wizja dała nam "żywy świat", tak jakby film kręcono na żywym planie, a nie w studio. Ten świat to rzeczywistość. Our Hero! Wtedy był to i mój bohater, właściwie jest nim i do dziś, chociaż jego ścieżki nie są już moimi do końca. świat się zmienia, ludzie się zmieniają, ich wizje też. Ale faktem pozostaje to, że w historii były pewne wydarzenia, które zmieniły diametralnie losy ludzkości, takie chociażby jak: odkrycie i ujarzmienie ognia, wynalezienie koła, człowiek na Księżycu oraz nakręcenie Star Wars.


Lorienjo Famous Monsters Star Wars Spectacular - Warren Publishing 1977 Czekamy na Twoje opinie o Opiniach Droida na forum Holonet.pl w tym topicu.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016