strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Opinie Droida - A Forest Apart nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Opinie Droida by Lorienjo

powiększ
Przeczytałem "A Forest Apart" Troya Denninga, czyli wprawkę do "Tatooine Ghost". Wreszcie mamy opowiadanie o Wookieech. Ale... Niezbyt ciekawe. Fakt, zaserwowano nam całą rodzinę: Chewiego, Malę i Lumpiego, lat 11, zaserwowano "pasjonującą" akcję na niższych poziomach Coruscant, ale to wszystko. Mimo najszczerszych chęci nie mogę powiedzieć, że Troy dokonał znowu czegoś szczególnego i niepowtarzalnego. Krótko, Wookiee są jak ludzie i to główny zarzut. Nawet momentami myślałem, że Chewie to Han, Mala to Leia, a Lumpy? Hmmm... Dzieci... Nic to!

Ale skoro wspomniałem już dzieci, to dokończę, iż do e-booka dołączono wywiad z Troyem i fragment "Tatooine Ghost". No, to była zdecydowanie ciekawsza lektura, dostępna bodajże również na stronie Del-Reya. Czy wiecie, że Leia nie chciała mieć dzieci? Ha! Nie zapominajcie, że ta książka opisuje Hana i Leię zaraz po ich ślubie, czyli niedługo po ROTJ, po Bakurze i zamieszaniu z Isolderem. Dlaczego? No, oczywiście przez ojca, a jakżeby inaczej. Duchy, cienie przeszłości... Ale to nie koniec "cieni"... We wspomnianym fragmencie ocieramy się o Anakina Skywalkera i Kitstera Banai jego kumpla. A to tylko pierwszy rozdział... Czyżby znowu SW w "starym, dobrym" stylu? Ze słów Troya wynikałoby, że tak, i że nie mógł się doczekać napisania tej książki. Zobaczymy...
[droid]
[23.08.2003]

Artykuły: 1, 2 i streszczenie,

SW A Forest Apart - Troy Denning - Ballantine Books - luty 2003 r.
- format - e-book,
- stron - zależy od wielkości czcionki i rozdzielczości,
- ISBN - 0345462319,
- cena - 3,50 USD.

Czekamy na Twoje opinie o Opiniach Droida na forum Holonet.pl w tym topicu.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016