strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Opinie Droida - DVD - Clone Wars - Volume One nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Opinie Droida by Lorienjo

powiększ
- 67 minut,
- cena 15,99 funtów.

O czym tu pisać? Wszyscy znają Wojny Klonów w wersji animowanej i nikt nie spodziewa się żadnych rewelacji. Rewelacji może i nie ma, lecz przyjemność oglądania dwudziestu trzyminutowych odcinków w postaci jednego, ciągłego filmu jest niewątpliwa. This it!

Pierwsze dwie serie, a może pierwszy sezon lub wolumen, lub cokolwiek innego, to pokazanie znanych postaci Jedi z NT w środowisku wojny. Fakt, jest to w pewien sposób przerysowane skoro to konwencja animowana w dodatku Tartakovskiego, lecz... Jeśli w przypadku postaci to nie przeszkadza, to pewne "wynalazki" wojenne, chociażby ów czołg (dzień dobry panie Andrzeju) sejsmiczny, są mocno naciągane. Nic to, frajda jest niesamowita. Walki w powietrzu, na ziemi i pod wodą, dają tygryskom to co lubią najbardziej. W dodatku wydanie na DVD w jednym ciągu wzmacnia ów efekt. Podział na dwadzieścia "kropli" nie był udany, co zresztą widać po kolejnym sezonie Wojen Klonów, które pewnie niebawem ujrzymy także na DVD.

Ale to jeszcze nie wszystko. Jest to wersja angielska, więc posługujemy się tylko basiciem w wersji dla słyszących, jak i nie. Ale można także włączyć sobie dwie wersje komentarzy. Poza tym w dodatkach mamy wywiady z twórcami, jak i z samym Georgem Lucasem, sprawcą całego tego "zamieszania", oraz co wspólnego z tym ma anime... Co ciekawe można popatrzeć już na proces twórczy odcinków od 21 i powiązań z Epizodem III. Te sceny z bitwy na Coruscant są chyba całkiem nieznane... Przynajmniej do 19 maja. Poza tym na płycie są: teaser trailer do ROTS, trailery gier ROTS i Republic Commando, galerie grafik i demo komandosów na Xboxa.

Jeśli w Polsce kiedyś dojdzie do wydania tej płyty, to już jednego klienta wydawca ma mniej. Nie chcieli zarobić, to nie.

Lorienjo
[15.05.2005]
[13.06.2005] ver. 1.1
DVD - Clone Wars - Volume One - Genndy Tartakovsky - Lucasfilm - wersja UK, region 2 - maj 2005 r. Czekamy na Twoje opinie o Opiniach Droida na forum Holonet.pl w tym topicu.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016