strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Sklep> Miecze świetlne nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


Tutaj kupisz jedyne oficjalne repliki mieczy świetlnych
miecze świetlne

W życiu każdego prawdziwego
fana Star Wars przychodzi moment, w którym zaczyna myśleć o własnym mieczu świetlnym.


Force FX Anakin Skywalker Lightsaber
Zamów teraz!


Jak zdobyć miecz świelny

Jedna z dróg prowadzących do urzeczywistnienia tego marzenia to budowa miecza na własną rękę, jednak niewielu udaje się ukończyć podjęte zadanie. Powody porażki mogą być różnorakie, z których najbardziej oczywiste to: brak planów konstrukcyjnych, nieodpowiednie materiały czy wreszcie brak doświadczenia. Nawet po uporaniu się z tymi trudnościami rezultat końcowy często odbiega od oczekiwań.

Jeśli masz podobne do opisanych doświadczenia lub chcesz ich uniknąć, zastanawiasz się pewnie nad kupnem miecza świetlnego. Jeśli stawiasz na jakość, to właśnie rozwiązanie dla ciebie. W końcu klasa miecza świadczy o jego właścicielu. To nie tylko przedmiot "do postawienia na biurko", ale także symbol statusu. Powodzenie wśród innych fanów gwarantowane. :-) Plastikowe zabawki nie mogą równać się potędze wypolerowanego metalu.

Master Replicas = jakość

Master ReplicasSkoro zależy ci na klasie i jakości, nie możesz przejść obojętnie obok replik tworzonych przez Master Replicas. Jest to jedyna firma na świecie, która uzyskała od Lucas Licensing prawo do produkcji oficjalnych, licencjonowanych replik mieczy świetlnych. Master Replicas zajmuje się tworzeniem "propsów" nie od dzisiaj i nie od wczoraj, co sprawia, że mają na tym polu ogromne doświadczenie.

Większość tworzonych przez tę firmę replik jest ściśle limitowana i rozchodzi się jak ciepłe bułeczki. W odróżnieniu od świeżego pieczywa, w krótkim okresie czasu można sprzedać je za wielokrotność początkowej ceny. Jednym z powodów takiego pożądania wśród kupujących jest właśnie ograniczona liczba sztuk.


Najbardziej oczywiste powody, dla których warto mieć miecz świetlny z Master Replicas:

- wygląda jak żywcem wyjęty z filmu

- jest wykonany z najwyższej jakości materiałów

- Master Replicas to jedyny producent oficjalnych replik mieczy świetlnych

- będziesz mógł sprzedać go z zyskiem, gdy skończą się zapasy

- wzbudzisz szacunek wśród innych fanów i zobaczysz jak ich szczęki lądują na ziemi

- spełnisz jedno ze swoich marzeń


Najczęściej zadawane pytania:

- Z czego wykonane są miecze?

Wszystkie rękojeści wykonane są z odpornego na uszkodzenia, polerowanego metalu. Część elementów wykonana jest z plastiku.

- Jaka jest forma płatność?

Sposób zapłaty staramy się dostosować w miarę możliwości do indywidualnych oczekiwań. Polecamy jedną z dwóch form płatności:

1. Zapłata całej kwoty przelewem na wskazane konto bankowe. Miecz zostanie wysłany niezwłocznie po realizacji przelewu.

2. Zapłata za pobraniem, czyli przy odbiorze. W tym wypadku poprosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł na wskazane konto bankowe. Miecz zostanie wysłany niezwłocznie po dotarciu zaliczki.

- Jaka jest cena miecza?

989 zł

- Jakie są koszty wysyłki?

Standardowo wysyłamy paczkę przez Pocztę Polską. W takim wypadku koszt wysyłki wynosi 15 zł. Na życzenie klienta możemy wysłać paczkę dowolną firmą kurierską, co oczywiście będzie się wiązać z dodatkowymi kosztami.

- Czy możliwe jest rozłożenie płatności na raty?

Niestety nie.

- Ile muszę czekać na swój miecz?

Miecz świetlny zostanie wysłany od razu po wpłaceniu zaliczki w wysokości 100 zł (lub całej kwoty). Od tego momentu wyłącznie od Poczty Polskiej (lub wybranej przez klienta firmy kurierskiej) zależy jak szybko miecz trafi do Ciebie. Zazwyczaj zajmuje to od dwóch do trzech dni roboczych.

Force FX Anakin Skywalker Lightsaber
Zamów teraz!

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016